Zapraszamy na mini golfa!

W piątek, 13-tego lipca o godz. 13:00 oficjalnie otworzyliśmy plac do mini golfa, który znajduje się nad Zalewem w Starych Bogaczowicach. Data ta z pewnością przyniesie szczęście uczestnikom podczas wspólnej gry, zabawy
i integracji.

Miejsce powstało przy współpracy Stowarzyszenia Jedynak, Sudeckiego Stowarzyszenia Strzeleckiego oraz Gminnego Centrum Biblioteczno-Kulturalnego. Nie udałoby się bez pomocy lokalnego samorządu i ośrodka kultury, wsparciu rzeczowym lokalnych przedsiębiorców oraz dofinansowaniu w kwocie 4750 zł. ze środków Programu „Działaj Lokalnie ” 2018  Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Lubawce – Stowarzyszenia „Granica” z Lubawki.

Już teraz serdecznie zapraszamy mieszkańców oraz przyjezdnych do naszej gminy turystów do wspólnej zabawy i gry na naszym placu. Kije oraz akcesoria udostępniane są bezpłatnie u pracowników Karczmy Jedynak.