GALA X edycji Programu Działaj Lokalnie 2017 w Lubawce – ODL Stowarzyszenie „Granica”

13 lutego 2018r. w Domu Kultury w Lubawce odbyła się GALA Programu Działaj Lokalnie , która była okazją do podsumowania wszystkich zrealizowanych projektów w X edycji 2017 oraz spotkania realizatorów, władz gmin, sponsorów i mediów.

W trakcie Gali pokazano krótki film opowiadający o wszystkich zrealizowanych projektach w 2017r, a realizatorzy podzielili się wrażeniami o najważniejszych efektach swoich projektów.
ODL „Granica” przygotował również prezentację obrazującą w liczbach efekty projektów w 2017 roku, oraz historię Programu Działaj Lokalnie na naszym terenie od 2006r. Wartość zrealizowanych 146 projektów od 2006r. to kwota 970 000 zł.

Galę uświetnił Spektakl pt. ”Premiera” Kabaretu NTSP z Lubawki. Spektakl był efektem projektu zrealizowanego w ramach tej edycji Programu Działaj Lokalnie.

W ramach programu „Działaj Lokalnie X 2017” zrealizowano 13 bardzo różnorodnych inicjatyw lokalnych na terenie działania ODL Granica tj gmin: Lubawka, Kamienna Góra, Mieroszów, Stare Bogaczowice i Czarny Bór.

Realizatorzy to: 2 grupy Inicjatywy Działaj Lokalnie, 8 organizacji pozarządowych i 3 grupy nieformalne. Projekty obejmowały bardzo różnorodne tematy: zagospodarowanie i przestrzeni publicznej, upiększanie miejscowości, turystyczno-poznawcze, rekreacyjno-zdrowotne, kulturalne, produkt lokalny, sportowe i bezpieczeństwa. Wszystkie działania cieszyły się dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności i władz samorządowych.

Autorzy zdjęć: Marcin Jaksoń i MGOK w Lubawce

banerLGD_pełny

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.