Slide not found. Please create the revolution slider then coose the slider ID when you edit this page.
1.) If you want to import slider demo content, please watch this video https://www.youtube.com/watch?v=3YmMFTXiWZU&feature=youtu.be&t=52s from 0:52 sec.
2.) Edit this page and select the proper slide from slider item.

Stowarzyszenie Granica

Stowarzyszenie „Granica” jest organizacją non-profit, która nieformalnie działa od maja 2001 roku, a od 16.12.2003 formalnie jako stowarzyszenie. Ma za zadanie realizację projektów unijnych głównie o charakterze społeczno-kulturalnym, które pozwoliłyby rozwijać się ich członkom oraz ludziom zamieszkującym tereny powiatu kamiennogórskiego.

Questy

Tutaj znajdują się gotowe questy –  nietypowe przewodniki. Proponujemy wydrukować pierwszą stronę, przełożyć kartkę w drukarce i następnie wydrukować stronę drugą. Po złożeniu kartki na trzy części, przewodnik będzie gotowy i łatwy w użyciu.