Wspólne wędrówki integrują – Nordic Walking

Grupa nieformalna Sportowa Lubawka oraz Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce

Wspólne wędrówki integrują – Nordic Walking

Grupa nieformalna Sportowa Lubawka oraz Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce

Lubawka

Piotr Olejnik, Mateusz Warmke, Anita Makarewicz

1980,00 zł.

1 200,00 zł., 240,00 zł..

O tym, że Nordic Walking ma olbrzymie rzesze fanów i fanek dowiedzieć się można podczas spaceru po Lubawce. Grupa nieformalna Sportowa Lubawka wraz z Miejsko – Gminnym Ośrodkiem Kultury wyszli naprzeciw tej popularności, proponując osobom w każdym wieku zajęcia pn. Wspólne wędrówki integrują – Nordic Walking. Ich główna rola było wskazanie, jak prawidłowy używać kijków i sprawić, żeby chodzenie z nimi przyniosło jak najwięcej korzyści i obyło się bez kontuzji. Naukę połączono z pokonywaniem malowniczych  tras. Zwieńczeniem projektu był event, podczas którego wszyscy otrzymali pamiątkowe medale.