TABLICE z mapami atrakcji LGD Kwiat Lnu z przeniesieniem treści do mediów internetowych

Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Granica” zamontowało 10 tablic z mapami turystycznymi, które obejmują obszar 8 gmin LGD Kwiat Lnu. Na mapie znajdują się opisy ponad 100 wybranych najciekawszych atrakcji turystycznych i kod QR. Tablice umiejscowiono w : Krzeszowie, Czarnowie, Chełmsku Śląskim, Miszkowicach, Wieściszowicach, Czarnym Borze, Starych Bogaczowicach, Kowalowej, Boguszowie-Gorcach (Stary Lesieniec) i Szczawnie-Zdroju (trasa na Chełmiec).Tablice ustawiono w ramach projektu złożonego do LGD Kwiat Lnu z poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie:Promowanie obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych.Celem operacji pt. „Tablice z mapami atrakcji LGD Kwiat Lnu z przeniesieniem treści do mediów internetowych.” są działania promujące obszar turystyczny Lokalnej Grupy Działania Kwiat Lnu łączące tradycyjne tablice informacyjne z treściami zapisami w postaci kodu QR i możliwością nawigacji.

Otwórz interaktywną mapę klikając link. Wersja przystosowana do urządzeń mobilnych

lub wczytaj kod QR: