Lato „Na wiacie”

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju  Społeczności Wiejskiej „Brama Czadrowska” w Czadrowie

Lato „Na wiacie”

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczności Wiejskiej "Brama Czadrowska" w Czadrowie

Czadrów

Joanna Kopaczewska, Elżbieta Dźwigała, Izabela Zajączkowska

1 550,00 zł, 438,74 zł.

Gdzie można spędzić wolny czas wakacyjny czas? Egzotycznie podróżując na Bali, na Rodos, a może… na wiacie. W ramach projektu Lato „Na wiacie”, zrealizowanego przez Stowarzyszeniem „Brama Czadrowska”, odbyło się pięć spotkań, podczas których uczestnicy konstruowali latawce; tworzyli prace plastyczne korzystając z gąbek, własnych dłoni, patyczków oraz folii bąbelkowej; wili własnoręcznie wianki z ziół i kwiatów polnych, gościli w Indiańskiej wiosce, gdzie rzucali tomahawkiem, strzelali z łuku, tworzyli łapacze snów i wisiorki a nawet własnoręcznie wykonywali  mydełka. Letnie spotkania na wiacie zakończono w przemiłym towarzystwie. Na „Spotkaniu z … ludźmi z pasją” uczestnicy mogli poznać bliżej psy rasy Siberian Husky Lupus Amicus FCI, które są zapalonymi sportowcami ale okazały się też wielkimi pieszczochami. Podsumowanie projektu zbiegło się z dniem seniora.  Efekt przeprowadzonych warsztatów integracyjnych dla seniorów i młodzieży, w ramach których powstały przepiękne świece, przeszedł najśmielsze oczekiwania autorów projektu. Podsumowując: to był fajny czas.