Seniorzy zarażają swoją pasją!

Grupa Nieformalna Aktywne seniorki oraz  Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Szczawnie-Zdroju

Seniorzy zarażają swoją pasją!

Grupa Nieformalna Aktywne seniorki oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Szczawnie-Zdroju

Szczawno-Zdrój

Zofia Dembna, Małgorzata Jodłowska

1 200,00 zł., 197,44 zł.

Uczestnicy projektu „Seniorzy zarażają swoją pasją!” zrealizowanego przez Grupę Nieformalną Aktywne seniorki, działającą przy  Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Szczawnie-Zdroju, uczestniczyli w warsztatach fotograficznych, których efektem była wystawa „Naszym okiem-Szczawno w obiektywie seniorów”, uczestniczyli w wykładach z astrofizyki, matematyki oraz mechaniki kwantowej. Wiele radości uczestnikom projektu dała wycieczka do Sokołowska. Projekt zakończono koncertem pieśni polskich i ukraińskich przy akompaniamencie akordeonów.