Słodko Mi z Tobą!

Stowarzyszenie Producentów Lokalnych Sudetów Środkowych Czadrów

Krzeszów

Dorota Kwiecińska, Anna Kielar

1 530,00 zł., 300,70 zł..

W ramach projektu „Słodko Mi z Tobą!” Stowarzyszenie Producentów Lokalnych Sudetów Środkowych Czadrów zorganizowało 3 wydarzenia, podczas których największą zachętą do współdziałania były warsztaty rzemieślnicze z czekoladą w roli głównej. Do pierwszego wydarzenia zaproszono dzieci wraz z opiekunami. Większość z nich pierwszy raz miała okazję samemu zrobić swoją własną tabliczkę czekolady! Kolejnym wydarzeniem było zorganizowanie warsztatów z czekolady wraz z poczęstunkiem dla podopiecznych Domu Seniora „Willmannowa Pokusa” w Krzeszowie. Trzecim i zarazem ostatnim wydarzeniem, był wielki piknik rodzinny ! Wspólnym dobrem jakie udało się osiągnąć podczas realizacji projektu było pobudzenie lokalnej społeczności do aktywnego współdziałania, współpraca mieszkańców z lokalnymi instytucjami i przedsiębiorcami, wzajemna integracja i wspólne spędzanie czasu.